Novice

Doseženo sodelovanje s centrom za telesne preglede

V zahvalo vsem zaposlenim za njihovo trdo delo in nesebično predanost, vodstvo družbe posveča pozornost in pripisuje velik pomen duševnemu zdravju in fizičnemu zdravju vsakega zaposlenega.Podjetje bo redno izvajalo skupinske aktivnosti in team building aktivnosti.Ne, to je spet naš vsakoletni dogodek.Čas je za zdravniški pregled.Naš letošnji dogodek zdravstvenih pregledov vseh zaposlenih je prinesel dvojno žetev.Ne samo, da je vsak zaposleni razumel svoje fizično zdravstveno stanje, ampak je naša ekipa s centrom za telesne preglede podpisala tudi dolgoročno pogodbo o sodelovanju.Takrat so imeli naši tehniki srečo, da so bili na kraju samem in so osebju centra za fizične preglede pomagali rešiti težavo okvare medicinske ultrazvočne opreme.Spretno in strokovno tehnično delovanje naših tehnikov je opazilo osebje centra.Po nizu pogovorov je center za fizične preglede izvedel, da smo z obsegom storitev ekipe in vrhunsko tehnologijo popravljanja ultrazvočne sonde,podjetje za popravilo medicinskih ultrazvočnih sondnaše podjetje je točno tisto, kar potrebujejo.Prav taka naključna pomoč je privedla do našega dolgoletnega sodelovanja s preglednim centrom.

sy_20100123044224725031

Center za fizične preglede je hčerinska družba v stoodstotni lasti xxx Health Industry Holdings Co., Ltd., skupine za zdravstvene preglede in zdravstvo s precejšnjim obsegom in vplivom na Kitajskem, s sedežem v Šanghaju.V moji državi je več kot 600 centrov za fizične preglede v več kot 300 osrednjih mestih, samo center za fizične preglede v Shenzhenu pa ima 15 podružnic.Trenutno je 15 podružnic v Shenzhenu podpisalo sodelovanje z našim podjetjem in nudimo jim storitve vzdrževanja sond medicinskih ultrazvočnih pretvornikov.Naš naslednji cilj je trdo delati za zagotavljanje storitev za vse centre za fizične preglede xxx Health Industry Holdings Co., Ltd., trdo delajmo skupaj.

Naša ekipa lahko nudi tudi storitve po meri za dodatke za medicinske ultrazvočne pretvornike.

Naša kontaktna številka: +86 13027992113

Our email: 3512673782@qq.com

Naše spletno mesto:https://www.genosound.com/


Čas objave: 22. december 2023